طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه یک کار اصولی و حرفه ای می باشد ، برای طراحی وب سایت مدرسه فقط علم به اینکه فردی دارای توانایی طراحی سایت باشد کافی نیست و هر طراح سایتی که می خواهد کار طراحی وب سایت مدرسه را انجام دهد باید حتما دارای علم یک معلم و یک دانش آموز باشد یعنی یک طراحی سایت باید در زمان طراحی وب سایت مدرسه حتما طراحی سایت را از دیدگاه یک دانش آموز ، یک معلم،یک مدیر مدرسه و در نهایت از دیدگاه یک ناظم برسی کند در غیر این صورت وب سایت مدرسه حتما با مشکل مواجه خواهد شد
طراحی وب سایت مدرسه که این نوع طراحی وب سایت برای آموزشگاه و یا مدرسه یک وب سایت مدرسه حرفه ایی ، طراحی ، ساخته و اجرا می شود. خیلی از وب سایت های مدارس خاصیت های به خصوص خودشان را دارند ما با استفاده از سابقه و استفاده از معلمان یک راهنما را ایجاد کرده ایم تا مدارس و آموزشگاه ها بتوانند بهترین و مفید ترین وب سایت آموزشگاه را داشته باشند.
وب سایت مدرسه یک ابزار ارتباطی بین مدرسه و جامعه می باشد. و می تواند به دور ترین نقاط دسترسی داشته باشد. یک وب سایت مدرسه ممکن است توسط گروه های مختلفی از مردم مورد استفاده قرار گیرد. که این شامل کارکنان مدرسه ، والدین ، دانش آموزان و دانشجویان ، جامعه ، حتی افرادی که قبلا دانش آموز و یا دانشجوی موسسه بوده اند. و هر کس دیگه ایی که به صورت بالقوه درخواست ارتباط با آن مدرسه خاص و یا آموزشگاه را دارد.
سیستم طراحی وب سایت آموزشگاه ما با استفاده از بازخورد از اساتید طراحی و اجرا می شود تا بالا ترین راندمان کاری را داشته باشد. آموزش طراحی وب سایت مدرسه در مدرسه شما بعد از این که طراحی های اولیه به اتمام رسید و تست های اولیه انجام شد. زمانی را خواهیم گذاشت تا به شما و کارمندان آموزشگاه و یا مدرسه اتان استفاده از سیستم آموزش داده شود. این آموزش ها شامل اضافه کردن محتوا و این که چطور می توانیم وب سایت را به روز نگه داریم خواهد بود. ما همچنین با گرفتن فایل های پشتیان از وب سایت شما به صورت روزانه ، هفتگی و ماهیانه خطر از دست رفتن اطلاعات مهم آموزشگاه شما را به حداقل می رسانیم.


آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-66515147(مشاوره رایگان)