فرانک کیمرو اشاره کرد که پیشکسوتان و مبتدیان طراحی وب امروز تقریباً در یک قایق هستند. در چند سال گذشته بسیاری از گردش های جدید ، ابزارها و روش های توسعه یافته ظهور کرده اند، حتی موارد ساده مانند بارگذاری تصاویر و فونت ها دارای ابزارهای پیچیده و کتابهایی می باشند. به دلیل کوچک سازی و مبهم سازی توسط ابزارهای ساخت مختلف ، دیگر نمی توان "مشاهده منبع" را با بسیاری از وب سایت ها در مورد تکنیک ها یاد گرفت.
بسیاری از چیزهایی که سالها پیش آموخته شده منسوخ می شود و تکنیک هایی که سال ها پیش اخم شده بودند به بهترین روش تبدیل می شوند. فرانک ادعا می کند که عدم حضور 3 ساله وی در صنعت، منبع اصلی سردرگمی وی هنگام ورود مجدد به صنعت بوده است، اما صادقانه بگوییم، ما اطمینان داریم که این فقط یک عامل کوچک در معادله پیچیده تری است. ما این را می گوییم زیرا مبارزات فرانک در میان بسیاری از پیشکسوتان صنعت مشترک است.
به عنوان مثال ، Jen Simmons ، یکی از پیشگامان و قهرمانان CSS Flexbox و CSS Grid ، در قسمت 113 پادکست The Web Ahead مشترک است که اعلام دارد بسیاری از افرادی که صنعت ما را اختراع کرده اند کاملاً خسته شده اند و " افرادی که صنعت ما را اختراع کرده اند ، چنین احساسی دارند ... آنها کاملاً تمام شده اند یا تحت فشار قرار گرفته اند."

شروع دوباره طراحی وب-طراحی سایت

حتی Lyza Danger Gardner پیشکسوت 20 ساله وب و سخنران و نویسنده برجسته در مصاحبه ای گفت که CSS می تواند فراتر از درک او رشد کند.

شروع دوباره طراحی وب-طراحی وب سایت

این فرآیند چنان قدرتمند می شود که در CSS متخصص بودن برای خودش مانند یک زمینه است و گاهی اوقات فراتر از من احساس می شود.
بنابراین اگر این رهبران صنعت و بسیاری دیگر مردمی که از قبل از وجود CSS با وب رشد کرده اند احساس سرپایی می کنند، چه امیدی برای بقیه افراد فانی وجود دارد؟ و در مورد افرادی که 5 سال از این زمان شروع به طراحی سایت می کنند ، که احتمالاً 10 برابر ابزار توسعه دهنده امروز وجود دارد ، چه می کنید؟

رشد بستر وب به طرز چشم گیر

ما انسان های ساده دلیل خوبی برای ترس داریم، وب بخصوص در 10 سال گذشته با پیچیدگی منفجر شده است. برای کسب شواهد، به لیست ویژگی هایی که اکنون در مرورگرها در دسترس هستند نگاه نکنید! این افزایش توانایی منجر به انفجار ابزار توسعه دهنده شده است تا سعی کند از همه آن استفاده کند. با این حال، مهم است که بدانید چرا این ابزارهای توسعه یافته از بین رفته اند و مهمتر از همه، چه چیزی را ممکن می کنند. به عنوان مثال، بیایید به 20 سال عقب برویم، در زمانی که باید فقط یک فرآیند را یاد بگیریم فرآیندی با تعداد محدودی برچسب به نام html. استایل های ظاهر طراحی شده به صورت درون خطی بود و خبری از صفحه های مجزا css نبود. اکنون، به زمان حال برگردیم. ما دارای مشخصات HTML بسیار گسترده ، صدها ویژگی جدید CSS و استفاده بسیار سنگین از JavaScript برای دستیابی به نیازهای پیچیده هستیم. همچنین چندین تفاوت بین پیاده سازی مرورگرهای مختلف این فناوری ها وجود دارد.

احتمالاً قبل از بهتر شدن بدتر خواهد شد

متأسفانه ، هیچ نشانه ای وجود ندارد که این قطار رشد ابزار به زودی کند شود. با وجود صدها چارچوب سایت ثابت، کتابخانه های جدید CSS / JS تقریباً هر روز کاهش می یابند، احتمال وجود یک روش استاندارد برای ساخت وب سایت ها بسیار ناخوشایند است. بعلاوه، هر چند سال یکبار که ابزارهای جدید ظهور می کنند، احتمال منسوخ شدن مهارت های ایجاد وب سایت وجود دارد. فرانک در تجربه خودش در مورد این روند صحبت می کند:
به جز وب سایت ها، مهارت های ایجاد وب سایت خودشان را از دیگر مهارت های مربوطه جدا می کنند و این دلیلی است که بعد از 20 سال احساس بهتری نسبت به پراکندگی این مهارت ها برای ایجاد وب سایت ندارم. دانش و مهارت های من کمی پیشرفت می کند، سپس اوضاع تغییر می کند و نیمی از آنچه می دانم تبدیل به وزن مرده می شود. این به سختی با هر کار دیگری که انجام می دهم اتفاق می افتد.

تغییر طرز فکر در مورد طراحی وب

این چالش ما را ملزم می کند که خارج از چارچوب فکر کنیم. بسیاری از نحوه ساخت سایت و نرم افزار به نحوه تفکر ما برمی گردد. انبوه ابزارها، روش ها و انتزاعات نیز بیانگر جایگزینی ایدئولوژی است. یک فرد معمولاً باید به روشی شبیه به افرادی که ابزارهای موفقیت آمیز استفاده از آنها را ایجاد کرده اند، فکر کند. به سادگی قرار دادن یک پیچ گوشتی و برداشتن آچار نیست. یک شخص باید کل چارچوب تفکر خود را اصلاح کند. آنها باید نظر خود را تغییر دهند.