شبکه های اجتماعی یکی از فضاهایی می‌باشد که کاربران در آن اوقات فراغت خود را سپری می‌کنند و برخی دیگر نیز از آن کسب درآمد می‌کنند بهترین گزینه برای جذب کاربران همچنین بالا رفتن رتبه طراحی سایت است. که باید به همه موارد آن توجه کرد.
سوشیال لاگین Social Sign-in یا ورود به شبکه‌های اجتماعی هم گفته می‌شود که ممکن است زیاد به گوشتان خورده باشد به یک روش ورود گفته می‌شود که با استفاده از اطلاعات شخصی از شبکه اجتماعی مانند فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس، اینستاگرام و بسیاری از شبکه‌های اجتماعی دیگر برای وارد شدن به طراحی سایت دیگر برای جلوگیری از ایجاد حسابی دیگر در آن طراحی سایت شرکتی یا طراحی سایت فروشگاهی به کار می‌رود.

مزایای سوشیال لاگین

اگر شما به طراحی فرانت اند علاقمند هستید باید به شما بگوییم که با جستجو و تحقیق می‌توانید به آن تسلط لازم را پیدا کنید معمولا افرادی که در این زمینه مشغول به کار هستند تنها با تحقیق و پیگیری‌های لازم به مرحله لازم رسیده‌اند ویژگی‌هایی که باید یک برنامه نویس فراانت اند داشته باشد عبارتند از: همیشه ثبت نام افراد در طراحی سایت‌های دیگر تاثیر گذار نمی‌باشد چرا که افراد با وارد کردن اطلاعات غلط و حتی فراموشی رمز عبور و اطلاعات خود ثبت نام را در همان ابتدا رد می‌کنند. مزایایی که این سرویس دارد این است که :
این سیستم امکان ورود کاربران به طراحی وب سایت مورد نظر راحت می‌کند اعتماد آن‌ها را به دست می‌آورد از طرفی طراحی سایت‌ها می‌توانند ایمیل، محل زندگی افراد و علاقه مندی‌های کاربران را به دست بیاورند همچنین کاربران با هویت‌های اجتماعی مختلفی می‌توانند وارد طراحی سایت شوند و به راحتی به کنترل آنلاین خود بپردازند.
لازم به ذکر است که بسیاری از طراحی سایت‌ها می‌توانند از سوشیال لاگین یعنی حساب کاربری شبکه‌های اجتماعی وارد می‌کنند که می‌توان به سرعت بخشیدن فرایند عضویت کمک نماید.
طبق تحقیقاتی که برخی افراد اتجام دادند مشخص شد که کسانی که از طریق حساب کاربری شبکه‌های اجتماعی خود وارد سایت مورد نظر می‌شوند زمان بیش‌تری را در آن سپری می‌کنند که باعث می‌شود تا طراحی سایت بیش‌تر مفید واقع شود.

سوشیال لاگین-طراحی سایت

روش‌های افزایش سوشیال لاگین

برای افزایش سوشیال سیگنال باید موارد زیر را انجام دهید تا کاربران بسیاری را جذب کنید. باید از روش کلاه سفید پیش بروید تا هم مورد توجه کاربران و هم مورد توجه موتورهای جستجو قرار گیرید.
1. به طور منظم پست بگذارید
در شبکه‌های اجتماعی سعی کنید تا روزانه به طور مرتب و در ساعات مشخصی که کاربران بیش‌تر وقت خود را در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند پست بگذارید.

2. از تصاویر استفاده کنید
وجود تصاویرهای جذاب می‌تواند به زیبایی صفحه و همچنین جذب بسیار زیاد کاربران کمک کند.

3. مسابقه ایجاد کنید
می‌توانید برای بالا بردن هیجان صفحه خود و نگه داشتن کاربران را اقدام به گذاشتن مسابقه کنید یک مسابقه را به صورت عمومی در میان افراد معرفی کنید تا نتایج عالی را بگیرید.

4. مطالب جنجالی
مطالب جنجالی و مورد علاقه کاربران و مشتریان خود را قرار دهید تا آن‌ها را جذب طراحی سایت خود کنید.

5. دکمه اشتراک گذاری قرار دهید
دکمه اشتراک گذاری قرار دهید و کاربران خود را دعوت کنید تا مطالب شما را به اشتراک بگذارند.

6. کمپین راه اندازی کنید
شما می‌توانید یک جایزه در نظر بگیرید و یک پست جالبی را در نظر بگیرید و به افراد بگویید تا پست مورد نظ را به دوستان خود معرفی کنند و زیر آن پست تگ کنند در قرعه کشی شرکت کرده و باعث گرفتن جایزه می‌شوند.

سوشیال لاگین-طراحی وب سایت

طراحی سایت مناسب برای سوشیال لاگین

برای طراحی سایتی که مناسب با سیستم لاگین باشد باید توجه کنید تا از این صفحه در نظر کاربر از اهمیت بالایی برخوردار است پس توجه کنید تا صفحه مورد نظر طوری باشد تا کاربران را به مقصد مورد نظر به راحتی هدایت کند اگر این چنین نباشد کاربر بدون هیچ توجهی صفحه طراحی سایت شما را می‌بندند و رغبتی به دیدن ادامه سایت و ثبت نام نمی‌کنند بنابراین توجه کنید تا همه مراحل مورد نظر به راحتی پیش رود.
برای بهبود فرایند لاگین در طراحی سایت می‌توانید اقداماتی مانند لاگین شدن به کمک ایمیل همچنین در صورت وجود خطا آن را به کاربران نمایش دهد.از طرفی رمز عبور برای کسانی که رمز خود را فراموش کرده‌اند به راحتی قابل دسترس باشد. در نهایت هم برای سهولت ورود مجدد افراد می‌توانید اقدام به برچسب گذاری نمایید.

قدم اول در سوشیال لاگین

اگر شما حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی ندارید دیگر وقت آن رسیده تا حساب کاربری خود را ایجاد کنید اگر صاحب کسب و کار می‌باشید و نمی‌دانید که چطور صفحه بیزینس خود را راه اندازی کنید و چه مطالبی در آن قرار دهید می‌توانید از بهترین شرکت طراحی سایت کمک بگیری تا آن‌ها شما را در این مسیر راهنمایی کنند. پس از این که طراحی سایت شرکتی یا فروشگاه اینترنتی آنلاین برای کسب و کار خود راه اندازی کردید آن را به امان خدا ول نکنید تلاش کنید تا فعالیت مکرری در آن داشته باشید تا به شناخته تر شدن برند خود کمک کنید و با خلق ایده های جدیدی مشتریان بی شماری را به سمت کسب و کار خود جذب نمایید.
در شبکه‌های اجتماعی مختلفی اکانت بسازید و پست‌های خود را در آن قرار دهید اگر پست شما در قالب لینکی می‌باشد می‌توانید لینک پست خود را در صفحات شبکه اجتماعی خود قرار دهید. اگر شما برای ساخت سایت خود از سیستم مدیریت محتوای وردپرسی استفاده می‌کنید باید از افزونه Blog2Social که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد استفاده کنید تا به راحتی پست‌های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.