چکیده:

در این مقاله به بررسی چند سوال می پردازیم که عبارتند از اکسپلور اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند؟ چرا می خواهید در اینستاگرام اکسپلور برجسته شوید؟ و در مقاله آیند نحوه ورود به صفحه اکسپلور اینستاگرام چگونه است را بررسی می کنیم.
اگر بازاریاب شبکه های اجتماعی هستید، اینستاگرام احتمالاً در بالای ذهن شما قرار دارد. با وجود بسیاری از تجارت های موجود در این طراحی اپلیکیشن، که هر یک از آنها محتوای منحصر به فرد خود را بارگذاری می کنند، فکر کردن در مورد روش های به حداکثر رساندن دسترسی کاربران به صفحه شما ضروری می شود.

اکسپلور اینستاگرام چیست؟-طراحی سایت

اکسپلور اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند؟

در گذشته، صفحه اکسپلور قبلاً با عنوان Popular شناخته می شد. این مجموعه ای از بهترین محتوای عملکرد بود که توسط مشارکت عمومی کاربران و همچنین تیم های اینستاگرام ارزیابی شده است. این مجموعه ای از عکس ها و فیلم هایی است که اینستاگرام با توجه به فعالیت شما جمع کرده است. اگر همین حالا به صفحه اکسپلور بروید، به احتمال زیاد محتوای اینستاگرام مورد نظر خود را در مضامین و مجموعه های صفحه منعکس می کنید.

طرز کار اکسپلور

شما حساب های زیادی را دنبال می کنید که شامل تناسب اندام، غذا و حیوانات است حالا به صفحه اکسپلور خود بروید، حدس بزنید چه نوع محتوایی منعکس می شود؟ درست است مطالب مشابه و مرتبط با موضوع هایی که شما دنبال کرده اید. اینستاگرام صفحه اکسپلور اینستاگرام را با برنامه ریزی سفارشی بر اساس فعالیت و تنظیمات برگزیده محتوای شما طراحی کرده است.
اینستاگرام چطور این کار را انجام می دهد؟ به زبان عامیانه، مطالبی که در اکسپلور اینستاگرام شما ظاهر می شود، محتوایی است که دوستان من و افرادی که دنبال می کنم با آنها درگیر شده اند. الگوریتم های اینستاگرامی نشان می دهد که اگر من وقت خود را برای دنبال کردن و تعامل با افراد خاص اختصاص داده ام، پس احتمالاً به آنچه آنها دنبال می کنند و با آنها تعامل دارند علاقه مند خواهم شد. واضح است که اینستاگرام کاربرانش را در اولویت قرار داده و می خواهد آنها از صفحه اکسپلور برای کشف محتوای جدید استفاده کنند.

چرا می خواهید در اکسپلور اینستاگرام برجسته شوید

همانطور که گفته شد صفحه اکسپلور اینستاگرام محیطی عالی برای کاربران اینستاگرام برای کشف محتوای جدید و مرتبط برای پیگیری و تعامل است. الگوریتم صفحه اکسپلور اینستاگرام، آن را به ابزاری قدرتمند برای برند سازی مشاغل و سهولت یافتن مطالب مرتبط برای کاربران در هر نقطه از کشور تبدیل می کند. اگر اینستاگرام بخشی از استراتژی بازاریابی مشاغل شما باشد، هدف شما باید معرفی شدن در صفحه اکسپلور اینستاگرام باشد.
چرا؟ در مرحله اول، نام تجاری شما در معرض هدف مخاطبان قرار میگیرد که با هر مخاطب سفارشی ایجاد شده و از طریق تبلیغات اینستاگرام رقابت می کند تا بیشترین نمایش را داشته باشید. وقتی آنها با پست شما تعامل زیادی برقرار می کنند، اینستاگرام این پست را در مقابل دوستان و دنبال کنندگان آنها قرار می دهد. همانطور که در بالا گفتیم، صفحه اکسپلور برای هر کاربر جداگانه سفارشی و در زمان مناسب ارائه می دهد. زمانی که پست های شما از طریق صفحه اکسپلور به کاربر نشان داده شود، این بدان معناست که فعالیت وی به اینستاگرام نشان داده است که به محتوای مشابه شما علاقه مند است.
محتوای صفحه اکسپلور ابزارهای جدیدی برای برند سازی است که در بهترین حالت، کاربران برای دیدن و کسب اطلاعات بیشتر بر روی پست شما کلیک می کنند، اکانت شما را برای محتوای جذاب تر دنبال می کنند و در نهایت اگر محتوای مناسب را ارسال کنید از دنبال کنندگان به مشتری تبدیل می شوند. از مقاله سئو سایت انگلیسی نیز استفاده کنید.

اکسپلور اینستاگرام چیست؟-طراحی وب سایت کلام آخر

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پر طرفدار است که پس از ساخت سایت عامل تاثیر گذاری در افزایش فروش هر کسب و کاری است. حتی اگر پروژه طراحی سایت شما به اتمام رسیده است می توانید آیکون شبکه اجتماعی اینستاگرام را اضافه کنید. در مقاله بعدی چگونگی رسیدن به اکسپلور اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.