پنج عامل مهم در موفقیت طراحی اپلیکیشن


پنج عامل مهم در موفقیت طراحی اپلیکیشن

پنج عامل مهم در موفقیت طراحی اپلیکیشن

پنج عامل مهم در موفقیت طراحی اپلیکیشن


پنج عامل مهم در موفقیت طراحی اپلیکیشن : امروزه با پیشرفت روزانه تکنولوژی تلفن های همراه به یکی از اجزاء جدا نشدنی زندگی افراد جامعه تبدیل شده است . با گسترش بازار ها و فروشگاه های آنلاین امکان دانلود سریع اپلیکیشن های مورد علاقه مان به آسانی فراهم شده است . از آن جایی که بسیاری از شرکت ها به دنبال برند سازی می باشند لذا طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن بهترین و موثر ترین راه حل ها برای آن ها می باشد . در ادامه این مقاله نکاتی را برای شما در نظر گرفته ایم که بهتر است برای رسیدن به موفقیت ، آن ها را در طراحی اپلیکیشن تان رعایت فرمایید .


سادگی کار :


با اهمیت ترین عنصر در یک پروسه ی طراحی اپلیکیشن همیشه سادگی نرم افزار می باشد . در واقع محیط نرم افزار شما می بایست به گونه ای نباشد که موجب سر درگمی و انحراف بازدیدکنندگان گردد . قرار دادن حجم بالایی از اطلاعات در اپلیکیشن (به خصوص در صفحه ی اول برنامه ) موجب گمراهی کاربران خواهد شد لذا تا جایی که امکان دارد اپلیکیشن خود را ساده نگه دارید .


تطبیق نرم افزار و موضوع فعالیت شرکت :


یکی از تاثیر گذار ترین کاراکتر ها که موجب ارائه ی یک تجربه کاربری فراموش نشدنی به کاربران شما می شود تطبیق طراحی اپلیکیشن شما با موضوع شرکت و طراحی سایت تان می باشد . در واقع اپلیکیشن شما می بایست به گونه ای باشد که مشتریان تان را مورد هدف قرار دهد و آن ها را مجاب به استفاده از اپلیکیشن نماید . علاوه بر موارد ذکر شده یک اپلیکیشن اطلاعاتی مفید و صحیح را در اختیار کاربران قرار خواهد داد که این نکته به عنوان یکی از کلید های موفقیت فعالیت های شما محسوب می شود .


بهینه سازی نرم افزار :


بهینه‌سازی نرم افزار های موبایل برای توسعه‌ دهندگان وب سایت امری دشوار  به نظر می ‌رسد . چرا که اقدامات متعدد و مختلفی می بایست اتفاق بیافتد تا یک نرم افزار را به نرم افزاری ساده و کاربر‌پسند تبدیل نماییم . در این مسیر بهینه‌سازی طراحی اپلیکیشن ، یک عنصر مهم برای ایجاد یک شاهکار نرم افزاری می باشد . اپلیکیشن شما باید به شکلی طراحی گردد که بتواند به آسانی و در کوتاه ترین زمان ، اطلاعات مورد نیاز را به مخاطب انتقال دهد .

تحریر و تنظیم شده در واحد توسعه شرکت طراحی سایت نونگار

ارائه دهنده خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل و کلاسهای آموزش طراحی سایت