طراحی سایت گلیم بافی

طراحی سایت گلیم بافی

طراحی سایت گلیم بافی


طراحی سایت گلیم بافی
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران همه ما می دانیم هنرهای سنتی از هنرهای بومی و اصیل که ریشه در باورها و اعتقادات و آداب و رسوم هر منطقه و قوم دارد. با مراجعه به طراحی سایت گلیم بافی متوجه این مطلب خواهیم شد که یکی از صنایع دستی که از دیر باز جایگاه خاصی در فرهنگ ایرانی داشته و در طول تاریخ دچار تغیر و تحولات بسیار گردیده هنر دستی گلیم بافی است. وجود مخاطبان جدید با سلیقه های مختلف که خواستار صنایع دستی با اصول مدرنیته هستند طراحی سایت گلیم بافی را برای این رشته یک ضرورت انکار ناپذیر کرده است.هدف اصلی از طراحی سایت گلیم بافی نیل به این مهم است که با پیش رو گرفتن چه اصولی می توان محصولاتی اصیل و سنتی در عین حال مدرنیته تولید کرد.

طراحی سایت اختصاصی گلیم بافی

در طراحی سایت گلیم بافی به تاریخچه گلیم که به 3000 یا 5000 سال قبل از میلاد بر می گردد ،می پردازد و این اطلاعات را در اختیار ما قرار می دهد ،در اصل گلیم بافی مقدمه ای برای فرش بافی بوده است وگلیم نوعی فرش بدون پرز است و معمولا تارهای آن پنبه و پشم و گاهی نخ ابریشم است که به صورت رنگی استفاده می شود. گلیم در زبان دیگر نام های مختلفی دارد در افغانستان به آن گلم ، گیلیم در اوکراین، بداس در قفقازو لباط در سوریه و لبنان ،چیلیم در رومانی نام های متفاوت دیگرگلیم است.
با طراحی سایت گلیم بافی صادر کنندگان و تاجرین فعال در این عرصه می توانند به راحتی وارد دنیای تجارت و بازار جهانی رقابت در سطح جهانی بشوند. علاقمندان و خریداران صنایع دستی با مراجعه به طراحی سایت گلیم به راحتی می توانند با دیدن طرح ها و مدل های گوناگون در سایت دامنه انتخاب خود را گسترده تر کنند طراحی سایت با قیمت مناسب کمک می کند تا متقاضیان به راحتی اقدام به طراحی سایت نمایند و کسب و کار اینترنتی خود را از این طریق آغاز نمایند.

مهم ترین امکانات قابل ارائه در طراحی سایت گلیم بافی به شرح زیر می باشد:

• امکان ایجاد پنل مدیریت در طراحی سایت گلیم بافی
• امکان ایجاد لینک همکاران در طراحی سایت گلیم بافی
• امکان ارائه مقالات و تاریخچه به وجود آمدن گلیم بافی در طراحی سایت گلیم بافی
• امکان نمایش گلیم های بافته شده در طراحی سایت گلیم بافی
• امکان نمایش رزومه فروش وصادرات انجام شده در طراحی سایت گلیم بافی
• امکان نمایش تعداد بازدیدکنندگان از سایت در طراحی سایت گلیم بافی
• امکان نمایش آدرس در گوگل در طراحی سایت گلیم بافی
• امکان خرید وفروش آنلاین درطراحی سایت گلیم بافی