طراحی سایت مجله های اینترنتی

طراحی سایت مجله های اینترنتی

طراحی سایت مجله های اینترنتی


طراحی سایت مجله های اینترنتی
امروزه با توجه به پیشرفت دنیای اینترنت و تکنولوژی و فضای مجازی رفته رفته مجله ها از روش های سنتی به دنیای اینترنت روی آوردند در صورتی که افراد با گروه های سنی مختلف به جای رفتن بیرون از خانه و ماندن در ترافیک ها، به اینترنت روی آورده و با سرچ کوچک مطالب مورد علاقه خود را دنبال می کنند. یک طراحی سایت مجله اینترنتی محدود به موضوع خاصی نیست و شما در باره ی هر موضوعی بخواهید می توانید مطالب بگذارید . با توجه به نفوذ اینترنت در زندگی عموم افراد،.و از دیگر مزیت هایی که می توان به آن اشاره کرد امکان فروش انلاین مجله به طور نامحدود می باشد.

برای موفقیت یک مجله اینترنتی چه کاری باید انجام داد؟

همانطور که می دانید مهم ترین هدف در طراحی سایت مجله اینترنتی دیده شدن طراحی سایت و نگه داشتن بازدید کنندگان قدیمی و جذب بازدید کنندگان جدید است . این هدف در صورتی که طراحی سایت مجله اینترنتی به صورت اصولی انجام شده باشد ایجاد می شود یعنی اصول سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو در آن رعایت شده باشد.

به نکات زیر توجه نمایید:

• صادقانه اخبار بگویید : طراحی سایت مجله اینترنتی زمانی موفق است اخبار گفته شده صحیح و صادقانه باشد و در کل مطالب آن جذاب و گیرا باشد و همچنین یکی دیگر از دلایل موفقیت ، رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت است که باعث می شود رتبه طراحی سایت در موتور های جستجو گر نیز بالا رود و صفحه طراحی وب سایت مناسبی را انتخاب کنیم مانند مجله های اینترنتی، مجله های خبری
• گرافیک طراحی سایت : سعی کنید که از طرح های گرافیکی زیاد استفاده نکنید چرا که مطالب انبوه خبرها و تصاویر و نظرات کاربران به خودی خود طراحی سایت را شلوغ خواهد کرد شما نیز با قرار دادن طرح های گرافیکی بعث فرار بازدید کننده از طراحی سایت تهران نشوید.
• نظردهی:امکان نظردهی در پایان هر مقاله را تعبیه کنید تا بازدید کنندگان نظرات خود را بیان کنند و همچنینبازدید کنندگان می‌توانند به مقالات شما امتیاز بدهند.
• مقالات : بخشی به عنوان منو تعبیه کنید و مقالات قرار گرفته در طراحی سایتتان را دسته بندی کنید و هر موضوعی را در جای مناسب خود قرار دهید تا بازدید کننده به راحتی به قسمت مورد نظر خود رفته و راحت تر به مطالب خود دست یابند.

امکانات دیگری که برای بهتر شدن طراحی سایت می توانید انجام دهید:

• ایجاد گالری تصاویر و گزارش های تصویری
• امکان فروش آنلاین شماره های قبلی مجلات و آرشیو مجلات
• امکان فروش آنلاین طراحی اپلیکیشن مجله
• امکان ثبت نام خوانندگان برای دریافت مجله از طریق ایمیل
ابزارهای بازاریابی دیجیتال طراحی سایت

واحد توسعه و تحقیق شرکت نونگار پردازش