طراحی سایت آتلیه عکاسی


طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه عکاسی


طراحی سایت آتلیه عکاسی
طراحی سایت طراحی وب سایت اگر حرفه ی شما مربوط به هنر و عکاسی می باشد و آتلیه ای دارید، هرچه سریع تر باید نسبت به طراحی سایت برای حرفه ی خود اقدام کنید. رقبای شما در حرفه ی کاری از طریق طراحی سایت به راحتی قادر خواهند بود تا از شما پیشی بگیرند.
در آتلیه عکاسی نمایش نمونه کارها بر روی طراحی سایت و با طراحی گرافیکی زیبا و جذاب در جذب مشتری به شما کمک بسیار زیادی کرده و به کسب و کار شما رونق می بخشد و زمینه را برای موفقیت شما به وجود میاورد. حتی در این قسمت می توانید علاوه بر نمایش نمونه کارهای خود به اختصار توضیحاتی را نیز نسبت به عکس ها و سبک عکاسی و در صورت تمایل تعرفه و قیمت ها را نیز در طراحی سایت قرار دهید.

اصول طراحی سایت آتلیه عکاسی

در طراحی سایت آتلیه عکاسی برای تبلیغ کار و جذب مشتری های بیشتر می توانید عکس افراد معروفی را که در آتلیه شما عکاسی کرده اند را به صورت اسلاید با افکت های مناسب و زیبا شود در صفحه ی اول وب سایت خود قرار دهید.
همچنین بهتر است بخش ویژه ای را برای نمایش کاتالوگ ها و تعرفه و هزینه ی کارهای خود در طراحی سایت قرار دهید، هنر عکاسی دارای گرایش و رشته های بسیاری می باشد مانند عکاسی کودک، عکاسی عروس و داماد، عکاسی صنعتی و... که هر کدام تعرفه های مخصوص به خود را دارد که باید در طراحی سایت قرار داده شود.
با رعایت نکات سئو می توانید وب سایت خود را نسبت به موتورهای جستجو بهینه سازی کرده و قادر خواهید بود تصاویر و محتوای وب سایت خود را در جایگاه بسیار خوبی در در جستجوی گوگل قرار دهید و بازدید کنندگان بسیار زیادی را به طراحی سایت آتلیه عکاسی خود جذب کنید.

در طراحی سایت آتلیه عکاسی معمولا می توان سرویس های زیر را ارائه داد که عبارتند از:

• طراحی سایت نمایش کاتالوگ به صورت آنلاین به مشتریان
• طراحی سایت درج تعرفه و قیمت خدمات
• طراحی سایت برای اختصاص دادن بخش مقالات و اخبار مرتبط با آتلیه
• طراحی سایت درگاه پرداخت آنلاین برای پرداخت هزینه ها

در طراحی سایت آتلیه عکاسی قرار دادن بخش های گالری و اسلایدی از نمونه کارها و همچنین اختصاص دادن قسمت فروشگاهی برای خرید و یا پرداخت های آنلاین در طراحی سایت ضروری می باشد.

طراحی وب سایت آتلیه عکاسی

از همان زمان های قدیم نیز هنر و افراد هنرمند بین مردم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بودند. اما امروزه با افزایش روز افزون کاربران اینترنتی، بنابراین آشنایی با هنر و هنرمندان در دنیای مجازی و اینترنت نیازمند به بروز بودن می باشد. یکی از رشته های هنر عکاسی می باشد که این روزها بازار بسیار داغی را داشته و از طرفداران بسیار بالایی برخوردار می باشد.

طراحی وب سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه عکاسی خدمات بسیار زیادی را در اختیار مشتری ها و متقاضیان قرار می دهد که در زیر به برخی از مهم ترین خدمات و ویژگی ها پرداخته ایم
• امکان نمایش آنلاین گالری و اسلاید تصاویر از نموه کارهای آتلیه از طریق طراحی سایت
• دسته بندی کردن فعالیت های آتلیه به وطر مثال عکاسی کودک، عکاسی عروسی، فیلم برداری و...
• امکان نمایش قسمت های مختلف آتلیه به همراه نمونه کارهای از طریق طراحی سایت آتلیه عکاسی

تعیین تعرفه و قرار دادن کاتالوگ آنلاین

تعیین تعرفه و قرار دادن کاتالوگ آنلاین بر روی طراحی سایت آتلیه عکاسی، هر آتلیه با توجه به گرایشات کاری خود که شامل انواع عکاسی های صنعتی، ازدواج، عکاسی از کودک و مادر و... می شود قیمت و تعرفه ی مخصوص به خود را دارد و با طراحی یک کاتالوگ اینترنتی می توانید مشتری ها و کاربران خود را نسبت به تعرفه های آتلیه با توجه به نمونه کارهای هر بخش آشنا نمایید.

نمونه کارها آتلیه عکاسی بر روی طراحی سایت

این بخش از طراحی سایت شامل زیبا ترین، بهترین و حرفه ای ترین نمونه کارهای شما می شود، به عنوان مثال عکاسی و یا فیلم برداری از یک فرد معروف و مشهور و قرار دادن عکس او بر روی وب سایت باعث می شود تا بازدید کنندگان توجه ویژه ای را به وب سایت شما داشته و هزاران راه های دیگر برای جذب کاربر و مشتری وجود دارد که متناسب با فعالیت های هنری و تخصصی خود می توانید به آن ها بپردازید.

رزومه ی شخصی در طراحی سایت آتلیه عکاسی

از طریق طراحی سایت به راحتی قادر خواهد بود تا همه ی مدارک خود را که شامل انواع تخصص های شما می شود را د رمعرض دید کاربران و بازدی کنندگان قرار دهید تا آن ها شما را با خیالی راحت و با اطمینان برای کار خود انتخاب نمایند.

امکان رزرو و پرداخت آنلاین از طریق طراحی سایت آتلیه عکاسی

با قرار دادن قابلیت رزرو آنلاین در طراحی سایت خود مشتری ها به راحتی قادر خواهند بود تا نسبت به برنامه و ساعات کاری شما مطلع شوند و زمان مناسب خود را انتخاب نمایند و در صورتی که سیستم پرداخت آنلاین نیز بر روی وب سایتتان فعال باشد مشتری ها به راحتی می توانند اقدام به پرداخت آنلاین از طریق طراحی سایت نمایند.