اشتباهات رایج طراحی سایت

اشتباهات رایج طراحی سایت

اشتباهات رایج طراحی سایت


اشتباهات رایج طراحی سایت
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران اگر در نظر دارید سایتی طراحی کنید باید از قبل برنامه ریزی های لازم را انجام داده و در این مورد مطالب زیادی خونده بشه تا بتوانید با تجربیات و عقیده های عموم مردم آشنا بشین تا به نحو احسنت یه طراحی سایت شسته رفته ای را طراحی کنید و در زمینه کاریتان به چشم بیایید و پیشرفت کنید. هر ایده ای که دارین حتما روی کاغذ بیارین تا کارتون راحت پیش بره حالا ما در این بخش شما رو با اشتباهات رایجی که در طراحی سایت پیش میاد آشنا می کنیم که با خوندن این مطالب شما به این اشتباها مرتکب نشوید . اهمیت صفحه محصولات در طراحی سایت فروشگاهی را نیز مطالعه نمایید.

برخی از رایج ترین اشتباهات در طراحی سایت به شرح زیر می باشد:

عدم درج قیمت در طراحی سایت : اشتباهات رایجی که اکثرا پیش میاد عدم درج قیمت در محصولاتشان است هر کسی که سایتتان را بازدید میکند می خواهد که همه اطلاعات لازم را که نیاز دارد در سایتتان وجود داشته باشد از جمله قیمت محصول.
فونت ها و متن ها در طراحی سایت : معمولا بعضی افراد به خصوص افراد بالای 40 سال با فونت های نازک و ریز مشکل دارند پس در طراحی سایتتان از متن های استاندارد استفاده کنید یا از قابلیت کوچک و بزرگ کردن فونت ها استفاده کنید.
متن های طولانی در طراحی سایت : معمولا متن های طولانی و پرجحم خسته کننده و کسل کننده است می توانید همراه عکس یا ویدیو که بسیار جذاب هستن در سایتتان از آن استفاده کنید.
نبود بیوگرافی ( درباره ما ) در طراحی سایت : وجود صفحه درباره ما باعث اطمینان و امنیت در بازدید کننده می شود.
پنجره های بازشونده خودکار در طراحی سایت : بازدید کنندگان تمایل دارند خودشان مقصد را انتخاب کنند.
خطای 404 در طراحی سایت : بازدید کنندگان وقتی در سایت شما میگردند اگر به خطای 404 مواجه شوند برایشان بسیار آزاردهنده است و مسیرشان را گم میکنند. سعی کنید تا وقتی صفحه ای را طراحی نکردید آن را آپلود نکنید یا لینکشو در سایتتان قرار ندهید.
ضعف آرشیو طراحی سایت : در اکثر مواقع اطلاعات قدیمی نیز مورد استفاده بازدید کنندگان قرار میگیرد.
استفاده از لینک های متعدد برای رسیدن به مقصد در طراحی سایت : برای بازدید کنندگان استفاده از لینک های مختلف برای رسیدن به مقصد کار خسته کننده ای است و علاقه ای به لینک های متعدد ندارند.
چک نکردن طراحی سایت در مرورگر های مختلف: سایت خود را در مرورگر های مختلف چک کنید و اگر نیازی به اصلاح داشت حتما اصلاح کنید نیمی از ایرانیان هنوز از اینترنت اکسپلولر ورژن 6 و 7 استفاده می کنند و اگر صفحه شما به خوبی در این مرورگر ها نمایش داده نشود نیمی از بازدید کنندگان خود را از دست می دهید.
بارگذاری کند صفحات طراحی سایت : وجود گرافیک های سنگین آزار دهنده است.
پیمایش عرضی صفحات طراحی سایت : بازدید کنندگان علاقه ای به پیمایش صفحات افقی ندارند پس بهتر است در طراحی سایتتان این موضوع را در نظر بگیرید که کمتر اسکرول بخورد.
انتخاب رنگ های نامناسب برای طراحی سایت : طراحان سایت باید از انتخاب رنگ هایی که چشم را اذیت میکنند پرهیز کنند همچنین رنگ هایی که هارمونی خوبی در کنار هم ندارند استفاده از آن دوری کنند.
وجود غلط املایی زیاد در متون طراحی سایت : این مسئله بر روی بازدید کنندگان تاثیر منفی زیادی دارد پس طراحان سایت باید از افراد دیگری را برای چک کردن این موضوع استفاده کنند.