اجتناب از 5 نکته ی مهم در طراحی سایت


اجتناب از 5 نکته ی مهم در طراحی سایت

اجتناب از 5 نکته ی مهم در طراحی سایت

طراحی سایت ارزان


اجتناب از 5 نکته ی مهم در طراحی سایت
طراحی سایت طراحی وب سایت بسیاری از افراد بعد از اتمام طراحی سایت خود به بسیاری از نکات مهم و اساسی وب سایت خود توجه نکرده و این موضوع زمانی خود را بروز می دهند که شما از وب سایت خود ناراضی بوده و تصمیم دارید تا با صرف هزینه های زیادی تغییراتی را در وب سایت خود ایجاد نمایید. در این مقاله به نکات مهمی که که باعث بروز مشکلات در طراحی سایت می شوند خواهیم پرداخت.

تصویر خود را در صفحه اصلی طراحی سایت نگذارید

با اینکه وجود عکس مدیر سایت در صفحه ی اول وب سایت دلیل بر خوشامدگویی به بازدیدکنندگان می باشد. اما تعدادی از روانشناسان طراحی سایت بر این عقیده هستند که قرار دادن عکس در وب سایت ممکن است حضور بازدیدکنندگان را در وب سایت کم رنگ کند. مشاهده ی عکس مدیر سایت در صفحه ی اول توجه بازدیدکنندگان را به صفحات دیگر منحرف کرده و آن ها را نسبت به وب سایت بی تفاوت می کند. طراحی سایت شما باید به وطر کامل درباره ی بازدیدکنندگان شما باشد و نه خود شما.

آلودگی دیداری و شنیداری کم تری در طراحی سایت ایجاد کنید

مورد دوم در رابطه با هر چیز دیدنی و شنیدنی در وب سایت شما می باشد. نباید درصفحه ی اول وب سایت خود تصاویر محرک گیج کننده قرار دهید و همچنین قرار دادن موسیقی های طولانی در سایت سرعت بارگذاری وب سایت را کاهش داده و همه ی بازدیدکنندگان تان را فراری می دهد.

کم تر سوال بپرسید


ممکن است قصد داشته باشید در وب سایت خود سوالاتی را از بازدیدکنندگان خود بپرسید، اما توجه داشته باشید که ساختار وب سایت شما بسیار ساده باشد تا باعث سردرگمی بازدیدکنندگان نشود.

از سخنان نامفهوم استفاده نکنید

از اهداف اصلی هر وب سایت آگاه کردن مشتریان و بازدیدکنندگان نسبت به حرفه ی کاری خود و چگونگی ارائه خدمات و محصولات به مشتری ها می باشد. در طراحی سایت خود نباید از اصطلاحات حرفه ای و نامفهوم و زبان های فنی استفاده کنید زیرا بازدیدکنندگان قادر به درک این مفاهیم نبوده و وب سایت شما را ترک خواهند کرد. زیاده گویی در اینترنت امری عادی است اما با کیفیت و صداقت شما و خدمات و محصولات شما مغایرت دارد.
قرار دادن تالار گفتمان به همراه ناظر

اگر قصد ایجاد محیطی برای گفتگو را در وب سایت خود دارید، شخصی را به عنوان ناظر در طراحی سایت خود قرار دهید تا از درخواست های خلاف عرف و شرع و نقض حریم امنیتی و... جلوگیری شود.طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای امکانات و قابلیت های ویژه را می تواند در طراحی سایت شما فراهم نماید که می تواند موجب حرفه ای خوانده شدن طراحی سایت فروشگاه شما خواهد شد.